KONST / Litografier / Färglitografi 12588032
nr 1258 8032
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 71/75. Motivet: 41x59 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:43:31
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
- Klassiska
27 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies